Im piękniejsza pogoda, tym więcej osób chętnych do spędzania czasu pod chmurką. A ponieważ nikt nie przepada za siedzeniem na ziemi, w miastach wciąż pojawiają się nowe, coraz bardziej unowocześnione meble miejskie oraz elementy małej architektury. Wśród nich ważną rolę pełnią ławki, szczególnie te, które oferują dużo więcej, niż twarde siedzisko i niedbale wyprofilowane oparcie. Poznaj innowacyjne realizacje, tworzone w naszej pracowni!

W warsztacie Hammerland tworzymy z myślą o Twojej wygodzie

Pracując nad kolejnymi projektami, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort osób, które będą miały okazję korzystać z naszych wyrobów. Za każdym razem, gdy otrzymujemy zlecenie na meble miejskie, robimy co w naszej mocy aby tworzyć realizacje, współgrające z rytmem życia miejsca, w którym się one znajdą. Między innymi dzięki temu miała okazję powstać samowystarczalna ławka miejska, nasz innowacyjny projekt, z którego jesteśmy niezmiernie dumni.

Samowystarczalna, wysoce designerska ławka naszej produkcji znakomicie nadaje się do ustawienia w przestrzeni miejskiej. Sprawdzi się ona w parku, pod blokiem mieszkalnym, na terenie należącym do hotelu, a nawet w Twoim prywatnym ogrodzie, gdzie w wolnym czasie rozpalasz grilla. Ławka największe zastosowanie ma w miejscach publicznych, uczęszczanych przez wiele osób, szukających miejsca do przycupnięcia. Jako, że zawsze staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom współczesnych ludzi – mieszkańców dużych miast – wyposażyliśmy meble miejskie Hammerland w przydatne funkcje.

Ładowarki, gniazda USB, wbudowane WiFi oraz wodoodporne głośniki pozwalają korzystać z ławki w nieco inny sposób, niż zwykliśmy myśleć. Tak prestiżowa, dopracowana w każdym szczególe realizacja, w naszym odczuciu powinna być do dyspozycji wszystkich, nie tylko wybranych. Dlatego też zachęcamy właścicieli obiektów turystycznych oraz innych zainteresowanych do kontaktu. Tworzymy komfortowe, pełne designu meble miejskie z nowoczesnymi systemami (m.in. odporność na wandali, czujniki jakości powietrza). Pragniemy, żeby każdy miał okazję z nich korzystać. Zapraszamy do współpracy!