Trwałe i nowoczesne meble ogrodowe

Tereny wokół ośrodków wypoczynkowych należy wykorzystywać do maksimum. Podobnie jak przestrzeń zewnętrzną wokół własnego domu. W pracowni Hammerland mamy kilka interesujących propozycji, które pomogą się tym w należyty sposób zająć. W naszej ofercie posiadamy wyjątkowe, nowoczesne meble ogrodowe, które sprawdzą się w każdych warunkach – nawet tych najtrudniejszych. A chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości, że sprzęt w strefach outdoor obiektów turystycznych jest wystawiony na wyjątkowo ciężkie próby.

Intensywna eksploatacja 24/7 może doprowadzić do zużycia materiału. Nasze produkty są nie do zdarcia!

W hotelach, które szczególnie mocno dbają o komfort swoich gości, bardzo często funkcjonują rozmaite baseny, zielone zakątki do błogiego relaksu czy tereny przeznaczone do imprez pod chmurką – taniec, grill itp. Turyści bardzo chętnie korzystają z dostępnych tam udogodnień, a co za tym idzie zgromadzony sprzęt dość szybko się zużywa. Połamane krzesełka, powykrzywiane ławki, dziurawe leżaki czy niestabilne stoły wymagają natychmiastowej wymiany. Tymczasem produkowane przez Hammerland nowoczesne meble ogrodowe są nieporównywalnie bardziej wytrzymałe. Wszystko za sprawą zastosowania materiałów najwyższej klasy oraz niezwykle precyzyjnego, wprost mistrzowskiego wykonania. Nasze ekskluzywne produkty tworzymy przede wszystkim z wycinanej laserowo stali. Dzięki temu uszkodzenie mebli w trakcie normalnej eksploatacji jest praktycznie niemożliwe, mało tego – wyposażenie przez wiele lat zachowuje niezmiennie atrakcyjny wygląd.

Przestań przejmować się aurą. Nowoczesne meble ogrodowe Hammerland są odporne na kaprysy pogody

Naszym znakiem rozpoznawczym od lat pozostaje świeży nowatorski design. Każdy realizowany przez firmowy warsztat projekt ma unikalną linię, jakiej próżno szukać w wyrobach konkurencji. Chcemy, aby nasi Klienci mogli się cieszyć elegancką prezencją nowoczesnych mebli ogrodowych jak najdłużej. Dlatego też niezwykle ważną kwestią było uczynienie naszych stołów, krzeseł, leżaków i innych sprzętów całkowicie niewrażliwymi na wpływ czynników atmosferycznych. I możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że w pełni osiągnęliśmy zamierzony cel. Stosowana przez Hammerland technologia malowania proszkowego, w połączeniu z pokryciem mebli specjalną substancją antykorozyjną na bazie cynku, przynosi doskonałe efekty. Wszystkie przeznaczone do ogrodów meble oraz elementy małej architektury z naszego katalogu wykazują się ponadprzeciętną żywotnością. Zachęcamy przy tym do kontaktu w sprawie realizacji indywidualnych specjalnych zamówień. Ich jakość będzie co najmniej równie wysoka, jak produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym.