Branding inwestycji

O tym, jak ważny jest kompleksowy i kreatywny branding każdej inwestycji przekonał się chyba każdy, kto prowadzi biznes.

Czasy kolorowych banerów reklamowych odchodzą – na szczęście – powoli w zapomnienie. Poważne inwestycje wymagają reprezentacyjnego i profesjonalnego brandingu – czyli oznakowania firmy, budynku swoją marką.

Nasze realizacje w tym zakresie wychodzą poza ramy klasycznej reklamy – lubimy wyzwania i lubimy łączyć różne materiały
by osiągnąć najlepszy efekt.

Totem potem ...

Obok widzicie niebanalny przykład totemu informacyjnego, jaki wykonaliśmy dla kompleksu biurowego Rzeszów Biznes Park.

Totem wykonany w stylu low polygons – nowoczesnej linii projektowej inspirowanej uproszczonym wyświetlaniem tekstur 3D.

Cała konstrukcja wykonana jest z płyt aluminiowych, wycinanych laserowo, spawanych i malowanych proszkowo.

Dla jeszcze ciekawszego efektu zastosowano podświetlenie led, które po zmroku oświetla logo i literę oznaczającą jedno z 3 wejść.

ZIG-ZAK

Tu z kolei mamy do czynienia z 6-cio metrowym totemem, na którym oprócz ażuru nawiązującego do architektury inwestycji – stworzyliśmy miejsce do prezentacji logotypów firm wynajmujących powierzchnie.

Totem ZIG-ZAK House został wykonany w całości ze stali wycinanej laserowo, spawanej, malowanej proszkowo. 

Ażur podświetlany jest listwami led.

Boczne tafle szkła akrylowego są oklejone folią imitującą efekt szronu by poprawić czytelność znaków firmowych.

Stalowy kolos

Mowa tu o jednym z największych w Rzeszowie totemów reklamowych – ten zlokalizowany przy ul. Okulickiego kolos liczy 14 metrów wysokości. 

Osadzony na 50 cm stalowej rurze, która została zabudowana lekkim szkieletem stalowym powleczonym kompozytowym materiałem z nadrukowaną grafiką cegły.

Część ażurowa to również konstrukcja stalowa – obłożona ażurem z frezowanego kompozytu typu Dibond.

Podświetlany logotyp

Oprócz powyższego kolosa realizowaliśmy wiele innych etapów brandingu. Jednym z nich było wykonanie podświetlanego napisu Stara Szwalnia na budynku galerii handlowej.

Sam napis wykonany został ze spienionego PCV, w którym wyfrezowano kanały na umieszczenie modułów led. Całość przykryto wyfrezowanymi taflami z PMMA dla rozproszenia światła.

Brama powitalna

Branding to nie tylko pylony, znaki podświetlane, tabliczki czy wizytówki. To również budowanie wizerunku na terenie związanym z inwestycją. 

W przypadku Hotelu Bacówka Radawa & SPA **** stworzyliśmy oryginalną bramę utrzymaną w specjalnie dla klienta stworzonym klimacie Modern Folk – która wita Gości. 

Brama wykonana ze stali wycinanej laserowo, z dołączonymi elementami logotypu ze stali nierdzewnej polerowanej.

Podświetlany logotyp

Lewitujące litery – bo tak zdają się wyglądać montowane na szpilkach do desek – są eleganckim i bardzo efektownym sposobem wykonania logotypu firmy lub oznakowania inwestycji.

Wykonane ze stali wycinane laserowo litery są następnie łączone ze szpilkami w procesie spawania. Następnie są zabezpieczane podkładem cynkowym i malowane proszkowo by latami podkreślać markę klienta.