Nie znamy osoby, która mając możliwość odbycia rejsu na luksusowej łodzi elektrycznej, wolałaby zostać na lądzie i podziwiać katamaran z daleka. Nawet krótka, półgodzinna podróż na designerskim łożu unoszącym się na wodzie, pozwala zrelaksować się za wszystkie czasy. Jeśli Ty również należysz do grona tych, którzy od zawsze marzyli o relaksie na najwyższym poziomie, teraz masz możliwość, by wreszcie go zaznać. Sprawdź, co ciekawego przygotowaliśmy w naszym warsztacie Hammerland!

Ultranowoczesna łódź elektryczna. Tego Ci trzeba!

Gdy tylko temperatura powietrza pozwala, warto wyruszyć nad pobliską wodę. Niekoniecznie po to, by poleżeć na piasku czy zamoczyć stopy – w dzisiejszych czasach definicja relaksu weszła na nowy, lepszy poziom. Dziś wypoczynek nie ogranicza się do tego, co oczywiste. Doskonale wiemy o tym w naszej pracowni Hammerland Workshop, gdzie opracowaliśmy innowacyjny projekt, dedykowany pasjonatom odpoczynku pierwszej klasy. Łódź elektryczna wykonana w oparciu o nasz koncept to dwuosobowy katamaran, napędzany energią słoneczną i silnikiem. Posiada on wszelkie udogodnienia jakich oczekuje osoba, wypoczywająca na wodzie. Składany daszek, wbudowany głośnik czy poziom wskazujący naładowanie panelu solarnego to tylko przykłady tego, co oferuje ekskluzywna łódka. Do dyspozycji użytkowników są bakisty: izotermiczna i techniczna, a także ładowarka indukcyjna Qi oraz USB.

Czego chcieć więcej? Czas wyruszyć w niezapomniany rejs!

Zabierz bliską Ci osobę i wspólnie z nią wypłyń katamaranem na głęboką wodę. Designerska łódź elektryczna powstała po to, aby dostarczyć radości wszystkim, którzy mają ochotę na komfortową podróż po wodnej tafli. Katamaran jest prosty w obsłudze, a sterowanie odbywa się intuicyjnie. Co więcej, nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Opracowaliśmy nowoczesną łódź, na której można się relaksować godzinami, wypoczywając w słońcu lub w cieniu zapewnionym przez składany daszek bimini.

Całość jest utrzymana w jasnych barwach, dominuje biel i beż, a tuż przy nich znajduje się niebieski panel solarny. Z tyłu umieściliśmy drabinkę, pozwalającą zejść do wody i popływać, a następnie bezpiecznie wrócić na katamaran. Jeżeli luksus to Twoje drugie imię, a na wodzie czujesz się spełniony i zrelaksowany, spraw sobie łódź elektryczną od Hammerland Design i wypłyń w nieznane. Zapewniamy, że nie będziesz chciał wracać na ląd!