Od zawsze marzyłeś o nowoczesnym mieszkaniu? Fascynują Cię nowoczesne trendy i kochasz nowości, które nie są oczywiste? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, wiele wskazuje na to, że czas na zmiany. Z wykorzystaniem designerskich dekoracji, możesz w niepowtarzalny sposób odmienić wystrój swojego domu. Jak to zrobić? Dowiesz się tego, czytając poniższy artykuł.

Duża przestrzeń do zagospodarowania? Znakomicie!

Nie mogło być lepiej – jeśli dysponujesz przestrzennym mieszkaniem lub domem, masz wiele możliwości aranżacyjnych. Jedną z opcji jest zamówienie nowych mebli, inną zmiana koloru ścian lub zainwestowanie w nowoczesne tapety 3D. Jeszcze innym, naszym zdaniem rewelacyjnym rozwiązaniem okazuje się zastosowanie dekoracji, innych niż wszystkie. Panele ażurowe to wycinane laserowo płyty stalowe albo pilśniowe. Przybierają one różne kształty i wielkości, a oprócz funkcji ozdobnej, mają również zastosowanie praktyczne. Wydzielają strefy w pomieszczeniach, np. kuchenną i wypoczynkową, bez konieczności ingerencji w projekt budynku. Już jeden ażurowy panel zamontowany w odpowiednim miejscu, jest wstanie zastąpić ściankę działową.

Niewielkie wnętrze i potrzeba zmian? Mamy pomysł!

Zdarza się, że aranżacja ma objąć małe pomieszczenie, w którym nie ma mowy o postawieniu ścianki działowej. Wówczas nowoczesny panel może przybrać inną formę, niż ta klasyczna. W naszej pracowni wykonujemy rozmaite realizacje, również te nietypowe, tworzone na indywidualne zamówienie klienta. Z wykorzystaniem paneli ażurowych jesteśmy w stanie opracować projekt, ściśle dopasowany do potrzeb osoby zamawiającej. Jeśli chodzi o wnętrza o ograniczonym metrażu, lubimy stawiać na dekoracje, które optycznie powiększają przestrzeń. To choćby panele, montowane bezpośrednio na ścianie lub tuż przy grzejniku, w ramach efektownej obudowy. Subtelne ozdoby pokryte lakierem w dowolnej barwie, przeobrażą monotonną przestrzeń mieszkania w designerskie wnętrze, jakiego na próżno szukać w katalogu. Stawiaj na oryginalność! Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy pomogą Ci wprowadzić korzystne zmiany w wyglądzie domu, skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe doradztwo i tworzenie indywidualnych realizacji. Do Twojej dyspozycji jest również nasz sklep, kryjący w asortymencie gotowe panele ażurowe oraz wiele innych nowoczesnych ozdób. Do dzieła!