Przyszłość mebli miejskich i małej architektury

Dążenie do innowacji mamy głęboko zakorzenione w naszym DNA. Do priorytetowych wartości firmy należy poszukiwanie nowatorskich rozwiązań, które Klientom i partnerom pracowni designerskiej Hammerland przyniosą konkretne korzyści. Tworzone przez nas meble miejskie są tutaj idealnym przykładem wcielania szlachetnych idei w życie. Od samego początku, kiedy tylko zajęliśmy się tym tematem, wyposażamy nasze produkty w szeroką paletę funkcjonalnych dodatków. Inteligentna architektura miejska to przyszłość, która już teraz jest dostępna na wyciągnięcie ręki.

Nowoczesne technologie są wszędzie. Pokazujemy, na jak wiele sposobów mogą ułatwiać życie mieszkańcom

Zaawansowane urządzenia stwarzają dziś fantastyczne możliwości, z których my robimy doskonały użytek. Nasze wyjątkowe meble miejskie posiadają bogaty zestaw dodatkowych modułów – widoczne na zdjęciu podświetlenie występuje w wielu efektownych kolorach. A to zaledwie jedna spośród wielu atrakcyjnych propozycji warsztatu Hammerland. Dla sporej grupy naszych odbiorców podstawowym atutem będą specjalne zabezpieczenia. Czujniki wstrząsów, dymu, oraz ognia – sparowane z dedykowaną aplikacją na urządzenia mobilne, systemem monitoringu i alarmem – okazują się niezwykle skutecznymi straszakami przeciw potencjalnym wandalom. Warto podkreślić jeszcze znaczenie podzespołów odpowiedzialnych za mierzenie parametrów pogodowych oraz zanieczyszczenia powietrza. Obecnie są równie pożądane przez użytkowników, co bezprzewodowy internet albo kilka rodzajów ładowarek, które również montujemy w naszej flagowej ławce Zik-Zak Mega.

Nie sposób wycenić piękna. Stylowe meble miejskie Hammerland będą prawdziwą ozdobą przestrzeni publicznej

Ażurowe wzornictwo ma w sobie mnóstwo niekłamanego uroku – zwłaszcza wtedy, kiedy posługują się nim wybitnie uzdolnieni, niesamowicie kreatywni projektanci. A tylko tacy pracują w naszym firmowym warsztacie. Przy tworzeniu naszych mebli miejskich mocno inspirowaliśmy się wyglądem najróżniejszych ptasich gniazd. Przyglądając się trendom nowoczesnej urbanizacji łatwo dostrzec, że podobne motywy przyrodnicze z roku na rok zyskują na popularności. Moda na zdrowe życie w zgodzie z naturą objawia się zarówno poprzez sadzenie roślin, jak też korzystanie z przyjaznych środowisku produktów. Oferowane przez Hammerland ławki, lampy, donice dla roślin czy kosze na śmieci pod tym względem spełniają wymagania nawet najbardziej wrażliwych na ekologię odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w tym zakresie.