O nas

O nas

o nas

HAMMERLAND Workshop – FabLAB

HAMMERLAND Workshop to w pełni wyposażony warsztat służący majsterkowaniu, tworzeniu, budowaniu rozmaitych przedmiotów, zarówno użytkowych jak i dekoracyjnych. To miejsce, które ma na celu urzeczywistnianie tego, co pozornie niemożliwe, a tym samym spełnianie marzeń pasjonatów, wizjonerów i tych, którzy lubią otaczać się niezwykłymi formami.

HAMMERLAND Workshop to jedyne na Podkarpaciu miejsce, gdzie z pomocą cyfrowych technologii jak obrabiarki CNC, lasery CO2, drukarki 3D można realizować różne projekty począwszy od prototypu, a skończywszy na produkcji seryjnej. To doskonałe miejsce startu dla młodych konstruktorów szukających sposobu na wdrażanie swoich produktów. W naszej pracowni nie boimy się wyzwań, posiadamy otwarte umysły i lubimy nowinki. Dzięki takiemu podejściu pomagamy zmieniać świat na lepsze i budujemy co raz ciekawsze projekty.

W HAMMERLAND Workshop przede wszystkim poddajemy się inspiracjom, nie boimy się wyzwań i tworzymy. W tym właśnie miejscu powstają unikalne meble, maszyny, gadżety. Na naszej stronie prezentujemy ułamek naszych możliwości.

HAMMERLAND DESIGN to firma, która jest naturalną kontynuacją działalności FabLabu HAMMERLAND Workshop. Początki działalności były związane głównie z warsztatami dla dzieci, jednak po zmianie siedziby postawiliśmy na tworzenie własnych form i rozpoczęliśmy produkcję nieszablonowych i designerskich mebli, elementów wyposażenia wnętrz i różnych elementów wspomagających działanie obiektów hotelarskich.

CO ROBIMY?

Prawie wszystko.

Zawsze zaczynamy od rozmowy na temat potrzeb klienta.

Jak robimy?

Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów.

Robimy tak, by było dobrze!

Dlaczego z nami?

Jesteśmy elastyczni, nie zadajemy tysiąca pytań.

Po prostu działamy!