lawki_osiedle2

Nowoczesne meble miejskie w dobrym stylu

Mała architektura miejska to nasze spojrzenie na nowoczesne meble miejskie! Nieobce są nam futurystyczne projekty i spektakularne realizacje – jesteśmy przekonani, że ławka miejska nie musi być nudna. My jesteśmy w stanie ubrać ją w ażurowy ornament z możliwością podświetlenia, podłączenia do wi-fi i podładowania telefonu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – jesteśmy w stanie stworzyć projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, który na przykład będzie nawiązywał designem do otaczającej architektury.

Niezwykłe meble miejskie – producent Hammerland

Nowoczesne meble miejskie to nasz najnowszy projekt, który rozwijamy bardzo dynamicznie.
W lipcu 2017 roku rozpoczęliśmy realizację pierwszego prototypu futurystycznej ławki miejskiej o niespotykanym dotąd w kraju designie nawiązującym do plątaniny gałęzi w ptasim gnieździe. Ten rodzaj wzoru umożliwia tworzenie pięknych, ażurowych mebli, które po podświetleniu nabierają jeszcze ciekawszego wyglądu. Tuż po zbudowaniu pierwszego prototypu poszliśmy krok dalej. Stworzyliśmy kolejny model – tym razem już pod konkretne zamówienie klienta, tworząc ławki do przyszłej inwestycji, które nawiązywały designem do architektury realizowanego budynku.

Na początku września 2017 ponownie podjęliśmy temat nowoczesnych mebli miejskich i rozpoczęliśmy realizację prototypu ławki Smart w wersji 2.0 – poprawiając konstrukcję, dopracowując pewne elementy i uzbrajając ją w kilka nowych elementów. Są to m.in. router wi-fi, ładowarka telefonów w wersji kablowej (USB) i indukcyjnej (Qi) oraz kamera, mikrofon, czujnik wstrząsów oraz komputer pokładowy, który będzie na bieżąco monitorował parametry ławki i jej otoczenia a w razie aktu wandalizmu – poinformuje o nim za pomocą komunikatu SMS, jednocześnie nagrywając obraz z kamery i dźwięk jako materiał dowodowy

lawki_domli