W branży hotelarskiej trwa nieustanna rywalizacja o klientów. Poszczególne ośrodki szukają wszelkich możliwych sposobów, dzięki którym mogłyby przekonać wczasowiczów do zarezerwowania turnusu. Oferowane przez obiekt atrakcje z pewnością należy uznać za jeden z ważniejszych czynników wpływających na decyzje turystów. W naszym katalogu mamy wyjątkową rzecz, z której menedżerowie bądź animatorzy z pewnością zrobią właściwy użytek. To innowacyjna łódź solarna, idealna do luksusowego wypoczynku nad wodą.

Katamaran Sunsailer marki Hammerland posiada bogate wyposażenie i gwarantuje pełny relaks

Dwuosobowy stateczek to jeden z najbardziej ekscytujących projektów, jakie kiedykolwiek realizowaliśmy i rozwijaliśmy. Połączenie zgrabnego, cieszącego oko odbiorcy designu z walorami ściśle użytkowymi stanowiło nie lada wyzwanie, któremu projektanci z naszej pracowni w pełni podołali. Oferowana przez Hammerland łódź solarna znalazła już zadowolonych odbiorców. Możliwość wypożyczenia jedynego w swoim rodzaju ekologicznego katamarana, wykorzystującego panele fotowoltaiczne, z pewnością bardzo dobrze wygląda w folderach przeznaczonych dla turystów. Jednostka jest niezwykle łatwa w obsłudze, a przy tym oferuje szeroki zestaw udogodnień. Począwszy od komfortowego, osłoniętego składanym dachem dwuosobowego łóżka, poprzez ładowarki czy głośniki bezprzewodowo komunikujące się ze sprzętem użytkownika, a skończywszy na izotermicznym schowku, stworzonym z myślą o chłodnych napojach.

Nasza łódź solarna już samym wyglądem wzbudza autentyczne zainteresowanie. Na każdym robi duże wrażenie

 

W firmie Hammerland od zawsze przywiązujemy dużą wagę do estetyki opracowywanych w specjalistycznym warsztacie przedmiotów. Już pierwszy rzut oka na elektryczny katamaran pozwala stwierdzić, że to naprawdę niezwykła rzecz. Minimalistyczny design zestawiony z najwyższej jakości materiałami używanymi przez nas do budowania łodzi solarnej budzi skojarzenia z luksusem, jakiego trudno doświadczyć na co dzień. I całkiem słusznie, gdyż przepiękna jednostka należy do najbardziej ekskluzywnych produktów z naszej oferty. Oryginalny statek pozwoli zbudować prestiż obiektu wypoczynkowego, ewidentnie wyróżnić się na tle konkurencji. Rejs łodzią solarną niewątpliwie będzie bardzo kuszącą atrakcją dla wszystkich turystów. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami pracowni Hammerland w celu udzielenia bliższych informacji oraz ustalenia wszelkich szczegółów współpracy!