Meble miejskie

… to nasz najnowszy projekt, który rozwijamy bardzo dynamicznie …
W lipcu 2017 rozpoczęliśmy realizację pierwszego prototypu futurystycznej ławki miejskiej o niespotykanym dotąd w kraju designie nawiązującym do plątaniny gałęzi w ptasim gnieździe. Ten rodzaj designu umożliwia tworzenie pięknych ażurowych mebli, które po podświetleniu nabierają jeszcze ciekawszego wyglądu.

Tuż po zbudowaniu pierwszego prototypu poszliśmy krok dalej – stworzyliśmy kolejny prototyp – tym razem już pod konkretne zamówienie klienta, tworząc ławki do przyszłej inwestycji – nawiązujące designem do architektury realizowanego budynku.

Na początku września rozpoczęliśmy realizację prototypu ławki Smart w wersji 2.0 – poprawiając nieco konstrukcję, dopracowując pewne elementy i uzbrajając ją w kilka nowych elementów. Są to m.in. router Wi-Fi, ładowarka telefonów w wersji kablowej (USB) i indukcyjnej (Qi) oraz kamera, mikrofon, czujnik wstrząsów oraz komputer pokładowy, który będzie na bieżąco monitorował parametry ławki i jej otoczenia a w razie aktu wandalizmu – poinformuje o nim za pomocą komunikatu SMS, jednocześnie nagrywając obraz z kamery i dźwięk jako materiał dowodowy.

Share: